• Jadłospis

• 22. - 28. kwiecień

• Poniedziałek
          22. 04.
        • Herbata z owoców leśnych (gluten), chleb firmowy (gluten) z masłem (mleko), polędwicą drobiową, sałatą i papryką
          Zupa ogórkowa zabielana śmietaną 18% (gluten, seler, mleko)
          Serek waniliowy, ½ gruszki i śliwki
          Ziemniaki, a”la gołąbki w sosie pomidorowym (jajko), kompot.
        • Wtorek
          23. 04.
        • Owsianka (gluten) na mleku (mleko), chleb graham (gluten) z masłem (mleko) i twarożkiem z rzodkiewką i szczypiorkiem (mleko)
          Kapuśniak (seler)
          Soczek immuno, banan
          Kolorowe kluseczki śląskie (gluten, jajko), gulasz z szynki w sosie własnym, ogórek kiszony, kompot wieloowocowy.
        • Środa
          24. 04.
        • Kakao na mleku (mleko), chleb firmowy (gluten) z masłem (mleko), talerzyk: wędlina drobiowa, jajko (jajko), ser żółty(mleko), pomidor, mix sałat
          Zupa z fasolki szparagowej zabielana śmietaną 18% (gluten, seler, mleko)