• INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z ROCZNIKA 2020r./2021r. O FUNKCJONOWANIU KLUBU MALUCHA NA ROK SZKOLNY 2023r./2024r.

• Godziny otwarcia placówki 6:30-16:30.

1. Dzieci przyprowadzamy do godziny 8:00

2. Telefon kontaktowy do placówki 570-323-782

3. Prosimy o czytanie aktualnych informacji na stronie klubu (www.bajkowaprzystan.edupage.org)

4. Do leżakowania:

- mała poduszka typu jasiek,

- cienki koc,

- prześcieradło ceratowe z gumką – wymiary 60x120

5. Godzina leżakowania od 11:50 do 13:00

6. Godziny posiłków.

• śniadanie 8:30

• II śniadanie 10:30

• I danie 11:30

• II danie 14:00

8. Dla 2 latków 5 śliniaków lateksowych (podpisane)

9. Obuwie zmienne na rzepy (podpisane).

10. Ryza papieru na rok szkolny.

11. Co miesiąc jedno opakowanie suchych (w pudełku) i dwa opakowania mokrych chusteczek.

12. Teczka na prace (podpisana).

13. Podkłady na przewijak dla dzieci, które są pampersowe.

14. Paczka pampersów. Jeśli dziecko pampersowe jest smarowane kremem lub zasypką prosimy

o jego przyniesienie wraz z wszystkimi rzeczami (opakowanie podpisane).

15. Jeśli dziecko korzysta z smoczka prosimy o jego podpisanie i dołączenie etui/ opakowania do przechowywania.

16. Jeśli dziecko posiada alergię lub chorobę przewlekłą prosimy o dostarczenie zaświadczenia od lekarza.

- Do klubu przyprowadzamy dzieci tylko zdrowe bez kaszlu, kataru, gorączki.

17. Worek w szatni z ubraniami na zmianę (dostosowane do pory roku):

- kilka koszulek lub body

- spodnie,

- skarpetki,

- majtki jeśli dziecko jest odpieluchowane.

19. Dzieci nie przychodzą z biżuterią:

- bez bransoletek, łańcuszków, kolczyków

20.WSZYSTKIE RZECZY DZIECI PROSIMY O PODPISANIE !!

21. Ubiór:

- wygodne ubrania, niekrępujące ruchów dzieci np. spodnie dresowe, leginsy itp. Ubrania dostosowane do pory roku i pogody.

22. Rodzice ubezpieczają dzieci NW we własnym zakresie.

23. Dzieci wydawane są tylko osobą upoważnionym (upoważnienia i druki do pobrania na stronie klubu)