• Sprawozdania finansowe

• DZIEŃ WIOSNY

• 21.03.2019r. (czwartek) obchodzimy uroczyste powitanie WIOSNY. Prosimy aby tego dnia dzieci miały ze sobą akcent wiosenny np. kwiatek, opaska.

• Wyjazd do kina

• Dnia 26.03.2019r (wtorek) o godz. 9.00 grupy Elfy i Krasnale jadą do kina na bajkę pt."Robaczki z zaginionej dżungli" koszt 18zł (12zł bilet+ 6zł autobus). Zapisy i płatność u pań w grupie.

• Zmiana organizacji pracy Klubu

• Organizacja pracy Klubu w okresie wyłączenia w użytkowania dwóch sal:

od godz. 6.30 do godz. 7.30 – wszystkie dzieci zbierają się w grupie Smerfów,

od godz. 7.30 dzieci z grupy Krasnali i Elfów zbierają się w grupie Słoneczek (przedszkole),

od godz. 8.00 grupy funkcjonują w salach:

Smerfy – bez zmian

Elfy – sala Słoneczek

Krasnale – sala tymczasowa na holu

od godz. 15.30 wszystkie dzieci są w grupie Smerfów.

Za utrudnienia przepraszamy, staramy się zapewnić dzieciom bezpieczne warunki bez konieczności zamykania Klubu.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

• Informacja

• Informujemy, że do wtorku tj. 12.03.2019 sala grupy Krasnali jest wyłączona z użytkowania. Do momentu jej otwarcia dzieci będą przebywały w grupach łączonych z Elfami i Smerfami. Za utrudnienia przepraszamy.

• UWAGA

• Informujemy, że Klub Malucha od dnia 07.03.2019r (CZWARTEK) będzie już otwarty. Serdeczne zapraszamy.

• UWAGA

• INFORMUJEMY, ŻE W ZWIĄZKU ZE ZNISZCZENIAMI SPOWODOWANYMI WICHURĄ - KLUB JEST NIECZYNNY. PRZEWIDYWANY CZAS ZAMKNIĘCIA KLUBU DO CZWARTKU (07.03.2019). PROSIMY NA BIEŻĄCO OBSERWOWAĆ STRONĘ KLUBU.

• UWAGA

• DZIECI 3 LETNIE, KTÓRE NIE DOSTANĄ SIĘ DO PRZEDSZKOLA, MOGĄ UBIEGAĆ SIĘ O KONTYNUACJĘ W KLUBIE MALUCHA.